Kontaktná osoba

Mgr. Silvia Slyšková

...
+421 907 741 403
V oblasti financií pracujem od roku 2003. Ponúkam Vám moju dlhoročnú prax, ktorú som získala v bankovom prostredí na manažérskych pozíciách. Som podriadený finančný agent v spoločnosti Finportal a.s a pracujem pre všetky finančné inštitúcie na Slovensku (banky, poisťovne , DDS, SDS spoločnosti, investične spoločnosti).

„Moja stratégia práce s klientom je založená na dlhoročných skúsenostiach, spoľahlivosti a osobnom prístupe.“
Pracovné skúsenosti: 12 rokov som pôsobila v bankách na Slovensku ako riaditeľka pobočky, resp. riaditeľka regiónu. V Tatra banke a.s som bola zakladateľkou špecializovanej pobočky Centrum bývania, ktorá klientom poskytovala komplexné služby – výber nehnuteľnosti a hypotekárny uver na jednom mieste. Zároveň mám 10 ročné skúsenosti na realitnom trhu s predajom a prenájmom nehnuteľnosti na pozícii realitný maklér a neskôr ako konateľka a manažérka realitnej kancelárie.Od roku 2016 som podriadeným finančným agentom v spoločnosti Finportal a.s.Moje číslo v registri 22 43 45 ( SiSly, s.r.o)
Ponúkam Vám tieto výhody: finančné poradenstvo v sektoroch Poskytovanie úverov, Poistenia a zaistenia, Doplnkové dôchodkove sporenie, Kapitálový trh, Prijímania vkladov, Starobne dôchodkove sporenie finančné poradenstvo pre podnikateľov – developerské projekty, stavebné spoločnosti, malý a stredný podnikatelia vypracovanie a predkladanie ponuky produktov finančných inštitúcií vrátane všetkých činnosti smerujúcich k uzavretiu alebo k zmene zmluvy o poskytnutí finančnej služby poskytovanie odbornej pomoc a odporúčaní týkajúce sa finančných produktov vo všetkých sektoroch aktívne vyhľadávanie nových partnerov (realitne kancelárie, developerské spoločnosti, zamestnávatelia) audit existujúcich zmlúv pravidelný a celoročný servis vo všetkých oblastiach financií sprostredkovanie kúpy , predaja a prenájmu nehnuteľností právne poradenstvo a kompletný právny servis Som Váš finančný poradca na celý život...
Sídlo:
Miletičova 576/44
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09
"P. Slyškovú mi odporučil rodinný právnik. Pracujem v zahraničí na ambasade a tak nemám čas sledovať ponuky bánk. Preto som veľmi rada spoluprácu s p. Slyškovou prijala. Po získaní mojich údajov mi do 24 hodín vypracovala ponuku v rozsahu 3 strán, kde bola ponuka všetkých bánk, vrátane výhod a nevýhod. Následne mi odporučila riešiť uver v 2 bankách. Uver bol schválený a ja som si mohla vybrať lepšie podmienky. Spoluprácu odporúčam a Mgr. Slyškovej ďakujem." - Nela S.
"Som maximálne spokojný s profesionálnym prístupom a vedomosťami v oblasti poskytnutia hypotekárneho úveru a v poistení nehnuteľnosti. Tieto dve veci som s p. Slyškovou riešil. Podmienky boli "vybojovane" lepšie ako mi ponúkal môj pridelený pracovník v banke. Minimálne byrokratické zaťaženie. Komunikácia profesionálna a vecná. (To bolo pre mňa ako vyťaženého človeka veľmi doležíte). Odporúčam." - Michal Z.

: 0