Kontaktná osoba

Ing. Veronika Čechová

...
+421 904 476 062
Nestotožňujem sa s výrazom "nedá sa". Na všetko existuje riešenie, a práve preto som počas svojej praxe vybojovala veľa ťažkých úverových prípadov, pri ktorých sa riešenie pre klienta vždy našlo. Po 11-ročných skúsenostiach a práce v bankách, poisťovni a stavebnej sporiteľni na klientských, manažérskych aj školiteľských pozíciách som sa rozhodla osamostatniť a vyberať pre klientov to najlepšie riešenie, ktoré na trhu existuje. Nielen v rámci jednej inštitúcie...
Sme tím odborníkov, na ktorých sa môžete s dôverou vždy obrátiť, a to v oblasti realitnej alebo finančnej. Pre nás je klient a jeho dôvera vždy na prvom mieste.
Kurzy a školenia
Consilium development
2013 - 2013, Manažérske kurzy
PEBEKON
2014 - 2014, Manažérske kurzy

Sídlo
Miletičova 576/44
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09
"Službu viem porovnať, nakoľko už mám skúsenosť s hypotekárnym úverom a aj jeho refinancovaním. Toto bol môj druhý refinanc a ochota, rýchlosť, odbornosť a osobný prístup s akými som bola vybavená nemá konkurenciu ani v jednej z inštitúcii, v ktorých som bola klientkou predtým. Žiaden poplatok, žiadne neisté reči - všetko od podania žiadosti, schválenie úveru až po prepis záložných práv bolo bez problémov. Znížila som si úrok a mesačné výdavky. Môžem len srdečne odporúčať." - Miroslava L. (Lektorka anglického jazyka)
S prácou a prístupom som bol veľmi spokojný. Naša bezproblémová spolupráca sa podarila najmä vďaka profesionálnemu prístupu, vecnej komunikácii a promtným riešeniam, ktoré zabepečili plynulé vybavenie úveru pre nadobudnutie mojej novej nehnuteľnossti. Obzvlášť by som rád vyzdvihol prístup čo sa týka serióznosti, ústretovosti, dochvíľnosti a flexibility. - Marián M. (Právnik)

: 0